Pejzaż wiosenny z kaczeńcami
(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy) |
olej, płótno |
69 x 99,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 78 | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |