Kot
(1875 Rozwadów - 1961 Kraków) |
akwarela, papier |
24,5 x 30,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Karpiński na odwrocie napis: A. Karpiński Kot |
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 76 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |