Jerzy KOSSAK ,Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922 , olej,tektura, 60 x 48 cm

Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

olej,tektura
60 x 48 cm
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Jerzy Kossak 1922

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XX Aukcja2004-05-04 00:00:0034
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)