Miska, 2009
(1965 Mińsk Mazowiecki) |
olej na korku |
60 x 90 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mlącki |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 62 | 12000.00 PLN (3116,88USD, 2790,70EUR) | 13000.00 PLN (3376,62USD, 3023,26EUR) |