Koperta, 2008
(1965 Mińsk Mazowiecki) |
olej, płótno, akryl |
40 x 80 cm; |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mlącki na odwrocie na płótnie napis: Mlącki 2008 / „Koperta” / olej, akryl, płótno , znaczki / 80 x 40 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 61 | 5000.00 PLN (1298,70USD, 1162,79EUR) | 6500.00 PLN (1688,31USD, 1511,63EUR) |