Pejzaż z Mozeli
olej, płótno |
52 x 76 cm |
z tyłu na blejtramie napis: C. Ludwig. „An der Moseln” |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 16 | 8000.00 PLN (2077,92USD, 1860,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |