Chata w śniegu
(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy) |
olej, tektura |
33,5 X 50 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 24 | 7000.00 PLN (1818,18USD, 1627,91EUR) | 7000.00 PLN (1818,18USD, 1627,91EUR) |