Madonna z Chrystusem i Janem Chrzcicielem
olej, płótno |
92 x 100 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 53 | 6000.00 PLN (1558,44USD, 1395,35EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |