Gleb FRANKO,Akt , olej, płótno, 120 x 130 cm

Akt

(ur. 1985)

olej, płótno
120 x 130 cm

Gleb Franko uzyskał tytuł magistra na Wydziale Konserwacji Sztuki ASP w Kijowie. Jego obrazy to przede wszystkim pejzaże, martwa natura, postacie wykonane w oleju lub techniką graficzną. Prace eksponowane są m.in. w Muzeum Ruchu Ludowego w Warszawie.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki2015-12-21 19:00:001
3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
XXIII Aukcja2011-12-03 17:00:003
2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)