Pejzaż z chmurami
(działał w latach 1926 - 1938) |
olej, płótno |
44 x 33,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: O. BORZEMSKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 64 | 5000.00 PLN (1298,70USD, 1162,79EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 72 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |