Karafka z korkiem, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), IV ćw. XIX w.
szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, złocone |
wys. 22 cm |
Brzusiec cylindryczny, szlifiersko fasetowany. Szyja długa, trzy hutniczo owinięte poziome pierścienie. Dno koliste, płaskie, gładkie. Na brzuścu i na korku obwodowe złocone paski. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 69 | 3000.00 PLN (722,89USD, 750,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki | 2014-12-15 19:00:00 | 100 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |