Zamek w Zamościu, 1938
(1905 - 1988) |
olej, tektura |
79 x 72 cm |
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: W. Serafin | Zamość 1988 na odwrocie nalepka z napisem: Szklarnia Artyst-Budowlana | Oprawa Obrazów | Czesław Lewandowski | Przemyśl, ul. Słowackiego No 7
Władysław Serafin studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, której dyplom uzyskał w 1932 roku. Malował widoki Krakowa, tatrzańskie pejzaże oraz martwe natury, posługując się techniką olejną i pastelową. Brał udział w Ogólnopolskiej Wystawie Plastyki, oraz w wystawie „piętnastolecie” w Muzeum Narodowym w Warszawie. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki | 2014-12-15 19:00:00 | 15 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |