Władysław SERAFIN ,Zamek w Zamościu, 1938 , olej, tektura, 79 x 72 cm

Zamek w Zamościu, 1938

(1905 - 1988)

olej, tektura
79 x 72 cm

sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: W. Serafin | Zamość 1988

na odwrocie nalepka z napisem: Szklarnia Artyst-Budowlana | Oprawa Obrazów | Czesław Lewandowski | Przemyśl, ul. Słowackiego No 7

Władysław Serafin studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, której dyplom uzyskał w 1932 roku. Malował widoki Krakowa, tatrzańskie pejzaże oraz martwe natury, posługując się techniką olejną i pastelową. Brał udział w Ogólnopolskiej Wystawie Plastyki, oraz w wystawie „piętnastolecie” w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki2014-12-15 19:00:0015
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)