Pejzaż z Kazimierza
(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
10 x 20 cm |
nie sygnowany na odwrocie nalepka: Abraham Behrman pejzaż olej 20 x 10 | Kazimierz Dolny | nad Wisłą | 1930 | Własność prywatna | Mec. Henryk Modzelewski Warszawa 1950. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki | 2014-12-15 19:00:00 | 69 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |