Święta Maria Magdalena, XVII wiek
olej, płótno |
82 x 69 cm |
na odwrocie pieczęć lakowa: (cyrylicą) SZTAB 25-GO ARMIEJSKOWO KORPUSU | PECZAT DLA PAŁATOW; tuszem: A-IO; na płótnie wypisane farbą numery inwentarzowe muzealne: DMNKCz 80 |
Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny książąt Czartoryskich. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 125 | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |