Pocałunek Judasza, koniec XVIII wieku
olej, płótno |
65 x 57 cm |
Kompozycja wykazuje wiele podobieństw do dzieł malarzy skupionych wokół Franciszka Smuglewicza (1745-1807), który od 1798 roku był profesorem malarstwa i rysunku na Oddziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Wileńskiego i w zasadniczy sposób zaważył na kształtowaniu się tak zwanej „szkoły wileńskiej". |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 124 | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |