Nabrzeże rybackie
(1812 Stargard - 1888 Konstancja) |
olej, tektura |
24 x 30 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: F. Thurau |
Friedrich Thurau niemiecki malarz pejzażysta.
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 121 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |