Przeprowadzka
(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź) |
olej, płótno |
100 x 105 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: K Mackiewicz
na odwrocie na ramie dwie nalepki wystawowe: TOW. PRZYJ. SZTUK PIĘKN. W KRAKOWIE | Autor Mackiewicz Konstanty | Tytuł dzieła Przeprowadzka | Rodzaj dzieła olej Cena | Podpis autora EXPOSITION INTERNATIONALE - PARIS 19 | Nom et prénom: | Titre de l'oeuvre: | Prix de vente: | SECTION DE POLOGNE |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 102 | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 28000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |