Brama w Słonku, 1927
(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure) |
olej, tektura |
44,5 x 34,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Genua - 27 Jan. Bohuszewicz na odwrocie nalepka papierowa z odręcznym napisem: 591 Jan Bohuszewicz | „Brama w słonkui" | (Portico al. Sole) | (Portail au Soleil) | Genua-Boccadase 1) 1927 oraz ołówkiem na tekturze: Portyk w słońcu| Boccadase 27 JBohuszewicz |
1) Boccadase - położona przy wybrzeżu morskim dzielnica Genui |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 98 | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |