Widok parku w Puławach
(1933 Warszawa - (?)) |
olej, płótno |
47 x 60 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Rogowski |
Antoni Rogowski studiował w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych u Jana Cybisa w latach 1954-1960 i ukończył uczelnię z wyróżnieniem. Uprawiał malarstwo sztalugowe, zajmował się kolorystyką zakładów przemysłowych, rzeźbą pomnikową, architekturą wnętrz i wystawiennictwem. Odbył kilka podróży zagranicznych do Austrii. Czechosłowacji, Francji i na Węgry. Od 1963 roku był związany z Zakładami Azotowymi w Puławach jako inspektor branżowy do spraw koloru i humanizacji pracy.
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 97 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |