Monguolf*, 1929
(1878 Osowiec koło Mławy - 1935 Santa Margerita Ligure) |
olej, tektura |
30 x 35 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Bohuszewicz- 924
na odwrocie nalepka papierowa z odręcznym napisem: ..huszewicz |..ad Jeziorem Dobiaco** | ..Lago di Dobiaco) | ..Lac Dobiaco) | ..guolfo Dobiaco 1929, oraz ołówkiem na tekturze: (24) | 784 | Monguolf 29 JBohuszewicz |
* Monguolf - po niemiecku Welsberg, miasto w regionie Alta Pusteria, sąsiadujące z Dobiaco. ** Dobiaco - po niemiecku Toblah, stolica regionu Alta Pusteria, górska architektura charakterystyczna dla pogranicza austriacko-włoskiego. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 85 | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |