O zachodzie słońca
(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy) |
olej, płótno |
54 x 61,5 cm |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 60 | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |