Gerhard BEUTHNER ,Pejzaż wiejski , olej, tektura, 25 x 34 cm

Pejzaż wiejski

(1887 Wrocław - (?))

olej, tektura
25 x 34 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: G. Beuthner na odwrocie nalepka: Curt Ehrentraut | Glasermeister | Breslau 5, Gartenstr. 26 | Fernsprecher Ring 9993

Gerhard Beuthner studiował w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w pracowni Eduarda Kämpffra i H. Rosemanna. W latach 1907-1908 uczył się w Akademii w Düsseldorfie. Od 1935 roku był nauczycielem rysunku architektonicznego i akwareli na Politechnice Wrocławskiej. Malował przede wszystkim pejzaże przemysłowe.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXII Aukcja2005-12-12 00:00:0044
1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)