Pejzaż zimowy
(1897 Niżny Nowgorod - 1983 Nandy pod Paryżem) |
olej, płótno |
37 x 78 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Domaradzki 1943 rok. |
Informacje bibliograficzne zaczerpnięte z materiałów zebranych w pracowni Słownika artystów polskich w Instytucie Sztuki PAN.
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 20 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |