Sanna
(1876 Kraków - 1945 Kraków) |
akwarela, papier |
14 x 25,5 cm w świetle passe-partout |
sygnowana po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz |
Cena uzyskana Hammer price |
XXII Aukcja | 2005-12-12 00:00:00 | 19 | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |