Zachód słońca – Kozie Wierchy
(1878 Warszawa - 1942 Grodzisk Mazowiecki) |
olej, tektura |
35 x 41,5 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Władysław Ostrowski 1921 |
Władysław Ostrowski był malarzem pejzażystą, działał w Krakowie i okolicach. Studiował w Krakowie, Monachium i w Paryżu. Swoje prace wystawiał od 1902 roku, głównie pejzaże w Towarzystwie Sztuk Pięknych w Krakowie. Malował głównie widoki tatrzańskie, których wystawa odbyła się w 1907 roku. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 63 | 2500.00 PLN (781,25USD, 588,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |