Tryptyk z aniołami
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, płótno, tektura |
10 x 31 cm |
sygnowany na środkowej części tryptyku monogramem: WH |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 70 | 7000.00 PLN (2187,50USD, 1647,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |