Przekupki na targu
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów) |
olej, tektura |
26 x 36,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: E. Erb |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 60 | 4400.00 PLN (1375,00USD, 1035,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |