Budowa bóżnicy w Podgrodziu
(1872 Kraków - 1953 Kraków) |
olej, tektura |
22 x 41,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: B. RYCHTER – JANOWSKA na odwrocie napis: Budowa bóżnicy w Podgrodziu |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 68 | 3000.00 PLN (937,50USD, 705,88EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |