Łodzie
(działał w latach 1926 - 1938) |
olej, płótno |
33 x 44,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: E. BORZEMSKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 21 | 3500.00 PLN (1093,75USD, 823,53EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |