Leśna droga
(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź) |
olej, płótno |
70 x 100 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: K. Mackiewicz na odwrocie nalepka: 1,00 x 0,71 m ǀ 71- |
Cena uzyskana Hammer price |
XXV Aukcja | 2013-06-26 19:00:00 | 30 | 5000.00 PLN (1562,50USD, 1176,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 79 | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |