Róże
(ur. 1958r.) |
akwarela |
58 x 48 cm w świetle passe-partout |
sygnowana po prawej stronie u dołu: Franko |
Aleksander Franko studiował na Wydziale Grafiki – specjalność ilustracja książki w Akademii Poligraficznej we Lwowie. Dyplom uzyskał w 1991 roku. Uczestniczy w międzynarodowych wystawach i plenerach. Jego prace można spotkać wśród zbiorów prywatnych kolekcjonerów na Ukrainie, w Polsce, Rosji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych. Jest laureatem nagrody im. B. Chmielnickiego (2005, Lwów), członkiem ZPAP Okręg Warszawski. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 3 | 1000.00 PLN (322,58USD, 245,10EUR) | 1000.00 PLN (322,58USD, 245,10EUR) |