Tulipany
(ur. 1958r.) |
akwarela |
42,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout |
sygnowana po lewej stronie u dołu: Franko |
Aleksander Franko studiował na Wydziale Grafiki – specjalność ilustracja książki w Akademii Poligraficznej we Lwowie. Dyplom uzyskał w 1991 roku. Uczestniczy w międzynarodowych wystawach i plenerach. Jego prace można spotkać wśród zbiorów prywatnych kolekcjonerów na Ukrainie, w Polsce, Rosji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych. Jest laureatem nagrody im. B. Chmielnickiego (2005, Lwów), członkiem ZPAP Okręg Warszawski. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 2 | 600.00 PLN (193,55USD, 147,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |