Ułan i dziewczyna
(1902 Warszawa - 1977 Warszawa) |
olej, tektura |
14 x 21 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Trzeszczkowski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 72 | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) |