Św. Antonii
olej, płótno |
100 x 56 cm |
nie sygnowany |
Praca nieokreślonego malarza polskiego, odznaczająca się wysokim poziomem artystycznym, zapewne z kręgu Tadeusza Kuntze-Konicza (1733 - 1793). |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 82 | 4500.00 PLN (1451,61USD, 1102,94EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |