Wazon kobaltowy, Miśnia
porcelana, kobalt, złocenia |
wysokość 19,5 cm; średnica kołnierza 16,5 cm; średnica podstawy 11 cm |
Wazon sygnowany znakiem niebieskim położonym podszkliwnie, datowanym na lata 1924 do1934. Posiada Dodatkowe znaczki dekoratora i wyciski numeru wzoru (Q2210 | 346 a). |
Porcelana biała, grubsza, powierzchniowo kryta kobaltem. Wazon dekorowany bukietem kwiatowym ręcznie malowanym w medalionie. Złocenia na stopie, pierścieniu, otoku medalionu i brzegu wylewki. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 110 | 2500.00 PLN (806,45USD, 612,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |