Sygnet złoty Tobruk
złoto 18 karatów |
waga 18,4 g |
Oficerski sygnet złoty 2 korpus-Jerusalem Sygnet zdobiony jest wygrawerowanym krzyżem jerozolimskim i centralnym napisem na jednym z ramion JERUSALEM, na wewnętrznej stronie obrączki w jej górnej części wygrawerowana jest palma, która jest jednocześnie pierwszą literą napisu: (T)obruk. Wybity jest także znak 18 k. Pomiędzy częścią z krzyżem a obrączką umieszczony jest zawieszony na zawiasie wychylny sekretnik. Od spodu sygnetu powtórzona punca 18 k. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 108 | 4200.00 PLN (1354,84USD, 1029,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |