Kabaret srebrny z dwoma naczyniami szklanymi
srebro próby "1" |
wymiary kabaretu: długość 29 cm; szerokość 13 cm; wysokość 26 cm; wymiary buteleczek: wysokość 19,5 cm; średnica podstawy 4,3 cm |
waga 520 g |
kabaret sygnowany pod spodem: monogramem „M”, w rombie FRAY Fils, w owalu: głowa Minerwy |
Kabaret srebrny na czterech nóżkach z dwoma szklanymi naczyniami. Stan zachowania – brak korka u jednej z buteleczek. |
Złotnik francuski działał w II poł. XIX wieku. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 105 | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |