Scena rodzajowa
olej, płótno dublowane |
55 x 39 cm |
nie sygnowany |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 76 | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |