Patrol przed chatą
(1886 Kraków - 1955 Kraków) |
olej, tektura |
35 x 50,5 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Jerzy Kossak | 1945 na odwrocie stempel: Potwierdzam zgodność | tego obrazu | Jerzy Kossak na odwrocie stempel: JERZY KOSSAK Kraków pl. Kossaka 4 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 12 | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) | 7000.00 PLN (2258,06USD, 1715,69EUR) |