Głowa konia
(1886 Kraków - 1955 Kraków) |
olej, tektura |
41,5 x 34 cm |
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Jerzy Kossak | 1951 na odwrocie stempel: JERZY KOSSAK Kraków pl. Kossaka 4 na odwrocie napis: Stwierdzam auten…| … tego obrazu | Jerzy Kossak |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 62 | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |