Targ kwiatowy na nabrzeżu
(1896 Berlin - 1950 Berlin) |
olej, płótno |
70 x 110 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: F.M. RICHTER-REICH |
F. Max Richter – Reich był malarzem niemieckim, studiował w Lewin-Funke-Schule w Berlinie. Przez jakiś czas mieszkał w Amsterdamie i Haarlemie, co znalazło wyraz w tematyce jego twórczości. Malował głównie pejzaże, mariny, a także widoki miast (w szczególności holenderskie targi rybne lub kwiatowe). |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 46 | 5000.00 PLN (1612,90USD, 1225,49EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |