Rozmowy przy saniach
(1876 Kraków - 1945 Kraków) |
akwarela, papier |
14,5 x 29 cm w świetle passe-partout |
sygnowana po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 25 | 3000.00 PLN (779,22USD, 697,67EUR) | 3000.00 PLN (779,22USD, 697,67EUR) |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 13 | 3000.00 PLN (967,74USD, 735,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |