Pejzaż ze sztafażem, około 1880
olej, płótno dublowane |
17 x 22 cm |
Obraz dobrze reprezentuje wszystkie zalety malarstwa związanego z kulturą mieszczańską okresu Biedermeier, jaka zapanowała zwłaszcza trwale w krajach Europy Środkowej. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 77 | 4000.00 PLN (1290,32USD, 980,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 26 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |