Wnętrze Fukiera
(1890 - 1946) |
olej, tektura |
50 x 34,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: K. Sawicki |
Tymoteusz Mieczysław Sawicki był architektem i konserwatorem zabytków. W okresie międzywojennym pełnił funkcje konserwatora miejskiego Warszawy oraz Konserwatora Województwa Łódzkiego. Jest autorem wydanego w 1927 roku przewodnika „Trzy dni w Warszawie” oraz książki „Warszawa w obrazach Bernarda Belotta Canaletta”. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 43 | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |