Portret Feliksa Jasieńskiego, 1903
(1854 Radom - 1929 Kraków) |
litografia |
57 x 42,5 cm w świetle passe-partout |
sygnowany po prawej stronie u dołu: J.Malczewski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 131 | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) | 7000.00 PLN (2121,21USD, 1555,56EUR) |