Zegar wiszący typu cartel, Paryż, koniec XVIII wieku, w stylu Ludwika XVI
brąz złocony |
wysokość 55 cm |
sygnowany na tarczy: Dupas Paris |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 61 | 14000.00 PLN (4242,42USD, 3111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |