Zegar wiszący typu cartel, Paryż, koniec XVIII wieku, w stylu Ludwika XVI , brąz złocony, wysokość 55 cm

Zegar wiszący typu cartel, Paryż, koniec XVIII wieku, w stylu Ludwika XVI

brąz złocony
wysokość 55 cm
sygnowany na tarczy: Dupas Paris

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXIII Aukcja2011-12-03 17:00:0061
14000.00 PLN
(4242,42USD, 3111,11EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)