Orientalne podwórko
(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku) |
olej, tektura |
43 x 29 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Behrmann |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 46 | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) | 4000.00 PLN (1212,12USD, 888,89EUR) |