Przekupki na targu
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów) |
olej, sklejka |
27 x 38,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: E Erb |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 64 | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) | 6500.00 PLN (1969,70USD, 1444,44EUR) |