W zimowy wieczór
(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy) |
olej, płótno |
66 x 90 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI na krośnie napis tuszem: 70511/p; na odwrocie na płótnie tuszem: 587 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 110 | 4500.00 PLN (1363,64USD, 1000,00EUR) | 6000.00 PLN (1818,18USD, 1333,33EUR) |