Wnętrze salonu, 1923
(1872 Kraków - 1953 Kraków) |
olej, tektura |
19,5 x 25,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: B. RYCHTER – JANOWSKA (bardzo zniszczona sygnatura) 1923. na odwrocie nalepka oraz odręczny napis: BR. RYCHTER-JANOWSKA | „WIECZÓR-WNĘTRZE SALONU” | OL. TEKT. 1923 r. oraz: GALERIE ALBERT NEUBERT | HALLE | Albert Neubert | Ständinge Zusƒtellung | halle (Saale) | 3. ...... Ring Str 7 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 115 | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |